Zaczynamy nowy konkurs – Braas Africaans!

Braas Africaans!

W ubiegłym roku sprzedawcy produktów Braas i RuppCeramika brali udział w konkursie Copa Braasiliana! Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a uczestnicy mogli cieszyć się wspaniałymi nagrodami. Tym razem firma Monier zaprasza wszystkich partnerów handlowych na piłkarskie safari po Afryce – rozpoczęliśmy konkurs Braas Africaans!

 

Wspaniałe emocje w rytmach samby!

Maraton Copa Braasiliana z ubiegłego roku trwał przez 6 miesięcy. W tym okresie wszyscy Compadres (Sprzedawcy produktów Braas i RuppCeramika oraz Właściciele punktów sprzedaży) dzielnie walczyli o realizację miesięcznych planów sprzedażowych. Z każdym miesiącem na kontach uczestników pojawiało się coraz więcej konkursowych Realosów, a dzięki nim uczestnicy mogli odbierać wybrane przez siebie nagrody: telewizory LCD, iPody, zestawy kina domowego, elektronarzędzie i wiele innych cennych nagród.

Spośród zespołów walczących w grupach potencjałowych, te najlepsze zakwalifikowały się do Wielkiego Finału, aby walczyć o dodatkowe nagrody, w tym także o podróż do gorącej Brazylii.

Podczas rozgrywek finałowych rozegranych 23 stycznia 2009 roku w hotelu „Warszawianka” w Jachrance nie zabrakło szalonych emocji i szampańskiej zabawy w rytmach gorącej samby! Podczas gier finałowych emocje sięgały zenitu i nie brakowało okrzyków radości wśród dzielnych Compadres. Szczęśliwi laureaci konkursu Copa Braasiliana 2008 otrzymali wymarzone bilety na podróż do Brazylii! Boskie Rio przywitało zwycięzców Copa Braasiliana w wymarzonym okresie karnawału! Copa Braasiliana już za nami, ale rozpoczynamy nowy, absolutnie wyjątkowy konkurs… Braas Africaans!

 

Czas na piłkarskie safari!

Egzotyczna Afryka, Mundial 2010 w RPA oraz cenne nagrody z katalogu to stawka, o którą Sprzedawcy i Właściciele będą rywalizować w tym roku! Taka kumulacja wrażeń i emocji zdarza się naprawdę rzadko! Konkurs Braas Africaans rozpoczął się już 1 kwietnia 2009 roku i potrwa aż do grudnia 2009! To prawdziwe święto dla fanów futbolu! Oprócz emocji związanych z Mundialem, laureaci konkursu przeżyją niezapomniane chwile na prawdziwym afrykańskim safari i poznają fascynujący klimat egzotycznego RPA! Aby wziąć udział w nowym konkursie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny u Przedstawiciela Handlowego. Na wszystkich uczestników czeka mnóstwo atrakcyjnych nagród z katalogu. W czasie trwania konkursu będą organizowane także specjalne okresy premiowe, dzięki którym będzie można zdobyć jeszcze więcej konkursowych RANDÓW na nagrody. Zespoły sprzedażowe, które przekroczą miesięczne plany sprzedaży o jak największą ilość procentową zakwalifikują się do Wielkiego Finału, aby wygrać przygodę życia podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2010 w RPA!

 

Szczegółowe informacje na temat nowego konkursu znajdują się na specjalnej stronie konkursowej www.braasafricaans.pl

 

Będziemy Was dopingować z całych sił!