Szkolenia Braas

Braas znany jest z podręczników i opracowań merytorycznych dotyczących rzemiosła dekarskiego, szeroko wykorzystywanych przez licznych fachowców tej dziedziny.

Od zawsze przywiązywał wagę do kształcenia specjalistów z branży dachowej. Profesjonalne doradztwo, sprzedaż systemów dachowych oraz montaż pokryć dachowych wymaga bowiem stałego podnoszenia kwalifikacji. W związku z tym już na początku działalności wprowadzono szkolenia dla dekarzy, handlowców, architektów oraz kierowników budów.

Obecnie BMI Braas posiada w Polsce trzy ośrodki szkoleniowe położone w Gdańsku, Radomiu i Zakopanem. W ośrodkach tych przeprowadzane są dwudniowe szkolenia teoretyczne i praktyczne dla różnych grup zawodowych związanych z branżą dachową. Rocznie szkoli się w nich około 200 osób. Braas przeprowadza także szkolenia online o różnej tematyce jak i całe cykle szkoleniowe.

Na szkolenia zgłaszać się można poprzez wybranie odpowiedniego tematu i terminu szkolenia w zakładkach: Szkolenia dla dekarzy oraz Szkolenia dla handlowców bądź poprzez adres e-mail: szkolenia.pl@bmigroup.com.