Program certyfikacji dekarzy Braas

Wprowadzanie na rynek nowoczesnych technologii powinno iść w parze z fachowymi szkoleniami. Dlatego postanowiliśmy wprowadzić Program Certyfikacji Dekarzy Braas. Certyfikacja jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie wśród inwestorów na specjalistów, którym bez obaw można powierzyć budowę dachu. Dach to jeden z najważniejszych (pod względem funkcjonalnym i estetycznym) elementów domu i jeden z najtrudniejszych do ewentualnych napraw, dlatego warto poświęcić więcej uwagi na wybór wykonawcy. 

CERTYFIKOWANI DEKARZE BRAAS - PROFESJONALIŚCI O SPRAWDZONYCH KOMPETENCJACH

Program certyfikacji dekarzy Braas skierowany jest do uczestników branżowego programu SuperDekarz. SuperDekarz, aby przejść pozytywnie proces certyfikacji Braas, musi wziąć udział w przynajmniej dwóch specjalistycznych szkoleniach Braas. Następnie umiejętności dekarza są weryfikowane przez doradcę technicznego Braas podczas wizyty na budowie. Po spełnieniu tych warunków otrzymuje on Certyfikat oraz Kartę Certyfikowanego Dekarza poświadczającą jago ważność. Ponadto dekarz, poprzez udział w Programie Certyfikacji, zobowiązuje się wykonywać pokrycia dachowe zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami zawodowymi oraz obowiązującymi przepisami i rozporządzeniami. Dzięki zdobytemu Certyfikatowi może liczyć na szczególne wsparcie Braas m.in. bezpłatny serwis i doradztwo techniczne w skomplikowanych problemach technicznych – na czym również z pewnością zyskają Inwestorzy.

 

 

JAK ROZPOZNAĆ CERTYFIKOWANEGO DEKARZA BRAAS?

Każdy z dekarzy, który przeszedł proces Certyfikacji, jest wyróżniony w wyszukiwarce dekarzy na portalu www.superdekarz.pl. Kontakty do certyfikowanych dekarzy znajdziesz tutaj.

Każdy dekarz (SuperDekarz), który przeszedł pozytywnie proces certyfikacji, otrzymuje Certyfikat Braas oraz kartę Ceryfikowanego Dekarza poświadczającą ważność Certyfikatu.

Aby mieć pewność, że  dekarz posiada ważny Certyfikat Braas, możemy poprosić o okazanie imiennej Karty Certyfikowanego Dekarza, której ważność potwierdza hologram przyklejony do karty.

 

 

„Program Certyfikacji Dekarzy Braas ma na celu przede wszystkim zmotywowanie fachowców do stałego podnoszenia kwalifikacji i rozwijania umiejętności, a w konsekwencji - wyodrębnienie spośród dekarzy godnych polecenia specjalistów .”