Dlaczego Braas wprowadza certyfikację dekarzy?

Program certyfikacji dekarzy ma na celu przede wszystkim zmotywowanie fachowców do stałego podnoszenia kwalifikacji i rozwijania umiejętności, a w konsekwencji - wyodrębnienie spośród wykonawców godnych polecenia dekarzy. Jest to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie wśród inwestorów na wykształconych specjalistów, którym bez obaw można powierzyć budowę dachu. 

- W interesie producenta jest wysoka jakość wykonawstwa. Tylko dach wykonany zgodnie ze sztuką dekarską pozwala w pełni wykorzystać możliwości, jakie dają wysokiej jakości produkty. Dach źle zbudowany jest problemem dla producenta materiałów, bo zwykle w przypadku np. problemów z przeciekaniem, również jakość materiałów jest kwestionowana. Certyfikacja jest ukłonem w stronę wykwalifikowanych fachowców, których warto polecać – tłumaczy Grzegorz Barycki Dyrektor Sprzedaży i Marketingu.

Myślę, że wprowadzenie takiego programu to bardzo dobry pomysł. Szkolenia pozwalają zdobyć specjalistyczną wiedzę, a sam certyfikat jest argumentem podczas rozmowy z inwestorem, wzbudza zaufanie i pomaga przekonać inwestora, że pracujemy w oparciu o szczegółowe instrukcje producenta, zgodnie z najnowocześniejszymi technologiami – mówi SUPERDEKARZ Jarosław Pawłowski z firmy JAR-DACH, który jako jeden z pierwszych otrzymał Certyfikat Braas.