Certyfikacja dekarzy Braas

Monier Braas wprowadza na rynek projekt certyfikacji dekarzy. Program ma na celu przede wszystkim zmotywowanie dekarzy do stałego podnoszenia kwalifikacji i rozwijania umiejętności, a w konsekwencji - wyodrębnienie spośród wykonawców godnych polecenia specjalistów.

Wprowadzanie na rynek nowoczesnych technologii musi iść w parze z fachowymi szkoleniami. Certyfikacja jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie wśród inwestorów na wykształconych specjalistów, którym bez obaw można powierzyć budowę dachu. Chociaż dach to jeden z najważniejszych (pod względem funkcjonalnym i estetycznym) elementów domu i jeden z najtrudniejszych do ewentualnych napraw, inwestorzy nadal mają zbyt małą wiedzę, dlaczego warto poświęcić więcej uwagi na wybór wykonawcy i jakimi kryteriami przy wyborze się kierować.

Program cieszy się dużym zainteresowaniem wśród SUPERDEKARZY, a chęć zdobycia Certyfikatu wynika zarówno z potrzeby podnoszenia kwalifikacji rzemieślniczych, jak i z możliwości pozyskania nowej wiedzy np. dotyczącej montażu systemów solarnych. Dla mnie program certyfikacji dekarzy to przede wszystkim możliwość zdobycia nowych umiejętności specjalistycznych. Samo słowo „certyfikat” zobowiązuje, a szkoleniowcy firmy Monier BRAAS mają wyjątkowy zasób wiedzy – z którego warto czerpać. Poza tym, w dzisiejszych czasach każda dodatkowa forma reklamy się przyda – mówi Michał Zbójniewicz z firmy DACH – BUD uczestnik programu SUPERDEKARZ.