Jak wybrać dobrego dekarza?

Najwyższej jakości produkty marki BRAAS, żeby wzorowo spełniały swoją funkcję, muszą być prawidłowo zamontowane. Dlatego wybór ekipy, która wykona inwestycję, jest bardzo ważny. Jak zatem wybrać dobrego dekarza? Na to pytanie pozwoli odpowiedzieć krótki i zabawny film o Janku i Franku, którzy szukali dekarza do budowy dachu swojego nowego domu.

Dla każdego inwestora jednym z istotniejszych kryteriów jest cena. W przypadku wyboru ekipy dekarskiej należy dwa razy zastanowić się, zanim pozornie niskie koszty zdecydują o wyborze dekarza. Może się bowiem okazać, że niższa cena robocizny będzie wiązać się z brakami w wiedzy i doświadczeniu, co w skrajnych przypadkach skończyć się może zrywaniem dachu i kładzeniem go od nowa. O kosztach takiego remontu chyba nie trzeba wspominać.

Najlepiej więc zdać się na dekarzy certyfikowanych, których wiedza i fachowość są weryfikowane przez producenta. Monier BRAAS od lat wspiera środowisko dekarskie, prowadząc szkolenia oraz program Certyfikacji Dekarzy. Prosta wyszukiwarka Certyfikowanych Dekarzy Braas znajduje się na stronie: http://www.superdekarz.pl/wyszukiwarka-dekarzy/

Zobacz krótki i zabawny film, który pokazuje konsekwencje, jakie mogą się wiązać z wyborem dekarza.