Aktualności

XXX Opolskie Targi Budownictwa "Mój Dom"

piątek 20, kwiecień 2007

Tegoroczne, jubileuszowe Targi miały prawdziwie świąteczna oprawę i atrakcyjny program. W tej najważniejszej imprezie budowlanej w naszym województwie wzięło udział ponad dwustu wystawców. Obecni byli wszyscy liczący się na rynku producenci materiałów budowlanych, wykończeniowych, instalacyjnych, czy wyposażenia wnętrz. Dlatego też wśród ogromnej rzeszy odwiedzających w dn.

13 - 15.04.br. opolski "Okrąglak" były osoby budujące dopiero własne lokum, i te, co je remontują. Oczywiście, nie mogło tam zabraknąć reprezentacji naszych marek. Na stoisku królowało prawdziwe piękno, i to nie tylko za sprawą produktów BRAAS i RuppCeramika, ale i tegorocznej Miss Opolszczyzny, która je prezentowała. Wszystkie materiały reklamowe znikały w oka mgnieniu, a nasi przedstawiciele nie nadążali w udzielaniu odpowiedzi.

Wspaniałą okazją do zobaczenia "na żywo" tajników sztuki dekarskiej były rozegrane podczas Targów Mistrzostwa Opolszczyzny Młodych Dekarzy. Rywalizujące zespoły Pana Krystiana Augustyna i Krzysztofa Świtały miały do wykonania to samo zdanie: z powierzonych w większości przez naszą firmę produktów ułożyć daszek w wyznaczonym czasie. Ponieważ poziom obydwu drużyn był wyrównanie mistrzowski, na szczeblu centralnym tych Mistrzostw nasz region będzie reprezentowała ekipa złożona z przedstawicieli obydwu drużyn.