Aktualności

SuperDekarze 2021 wybrani! Poznaj najlepszych dekarzy w Polsce

poniedziałek 30, maj 2022

 

Już po raz 13. zostały rozdane nagrody SuperDekarza. Najlepsi wykonawcy spotkali się w Łodzi podczas Gali Finałowej, aby wspólnie z przedstawicielami branży dekarskiej i budowlanej celebrować sukcesy minionego roku. Gala jest zwieńczeniem całego roku ciężkiej pracy kilkuset najlepszych dekarzy z całej Polski.

 

Nagrody SuperDekarz to ukoronowanie wielu lat doświadczeń, szkoleń i certyfikacji dekarzy. Specjaliści z różnych regionów Polski przez cały rok nadsyłają swoje prace, by zaprezentować swoje rozwiązania wykonane dzięki najwyższej jakości, innowacyjnym produktom marki. Firma BMI Polska po raz 13. zorganizowała Galę, która zrzesza dekarzy z całej Polski i nagradza wykwalifikowanych oraz doświadczonych wykonawców. Najnowsza edycja Gali SuperDekarz minęła pod znakiem świetnej muzyki i znakomitych występów m.in. tancerzy i tancerek samby brazylijskiej. Galę prowadził Maciej Rock, a gwiazdą wieczoru była Kayah. 


Nagroda główna  

Statuetki przyznane zostały w 3 głównych kategoriach. Za rok 2021 nagrodę SuperDekarz otrzymał Marcin Kaczmarek (Dachy Kaczmarek, Posada, woj. wielkopolskie), tym samym zostając najlepszym dekarzem w swoim regionie. Marcin Kaczmarek został także wyróżniony w kategorii “Najlepszy Wynik, akcesoria w roku 2021”. To kolejna gala, z której Marcin Kaczmarek wraca ze statuetkami.

 

Nagroda SuperDekarz to dla mnie bardzo duże wyróżnienie. Udział w programie dał mi przestrzeń do tego, by udoskonalać mój fach, ale też promować moje usługi wśród klientów. Statuetka SuperDekarz jest niemal jak znak jakości. Dzięki niemu moi klienci wiedzą, że pracuję ze sprawdzonymi produktami z długoletnią gwarancją. Mogę też liczyć na wsparcie doradców technicznych w BMI, co przekłada się na najwyższą jakość dachów, które budujemy – powiedział Marcin Kaczmarek.

 

 

 

Najlepszymi dekarzami w pozostałych trzech regionach zostali: 

 

  • Jerzy Orłowski (Usługi Ogólnobudowlane „Orzeł” Jerzy Orłowski, Pyrzyce, woj. zachodniopomorskie)
  • Jerzy Łączyński (Domino Dach, Mińsk Mazowiecki, woj. mazowieckie) 
  • Adrian Woźniak (U.R.B Adrian Woźniak, Zawada, woj. małopolskie)

 

Dodatkowe kategorie 

Zgodnie z tradycją, podczas gali zostały przyznane również nagrody SuperDekarza w specjalnych kategoriach:

 

  • Dachówka Cisar 2021 – Jerzy Orłowski (Usługi Ogólnobudowlane „Orzeł” Jerzy Orłowski, Pyrzyce, woj. zachodniopomorskie)
  • Akcesoria 2021 – Marcin Kaczmarek (Dachy Kaczmarek, Posada, woj. wielkopolskie)
  • Gwarancje Systemowe 2021 – Piotr Pasternok (P.P.H.U. „PASTERNOK” Piotr Pasternok, woj. opolskie) 

 

Debiutant roku 2021 – Piotr Papierowski [PAP-DACH, Sępólno Krajeńskie, woj. kujawsko-pomorskie)