Aktualności

Najwyższa jakość, klasyczna forma, najniższa waga – nowość wśród dachówek betonowych

czwartek 01, październik 2020

Trwałe i niezwykle twarde dachówki betonowe są gwarancją bezpieczeństwa i odporności na działanie warunków pogodowych. Co jeśli konstrukcja dachu nie pozwala na użycie tradycyjnej dachówki betonowej ze względu na jej wagę? Czy musimy z niej rezygnować? Już nie. Przypominamy o innowacyjnej technologii Aerlox marki BMI Braas.

Mniejszy ciężar, lżejszy transport, najwyższa jakość – mowa o Aerlox, najnowszej technologii dachówek betonowych BMI Braas. Innowacyjność tego rozwiązania polega na znaczącym obniżeniu wagi dachówki bez utraty parametrów jakościowych, jej wytrzymałości i trwałości.

„Dlaczego Aerlox? Rozwijamy się i szukamy rozwiązań, które zaspokoją najbardziej wymagających klientów. Aerlox jest doskonałą propozycją w przypadkach, gdzie inwestorowi zależy na wykorzystaniu dachówki betonowej a konstrukcja dachu nie pozwala na zbyt duże obciążenia. Istotny jest fakt, że obniżona waga nie wpływa na jakość produktu, który pozostaje na najwyższym poziomie. A to podstawa w Grupie BMI.” – mówi Włodzimierz Kurpiński, dyrektor marketingu Grupy BMI.

Aerlox Romańska w technologii Lumino i Cisar

Dachówka Romańska to jeden z najstarszych modeli dachówki betonowej. To właśnie ten model produkowany jest aktualnie w technologii Aerlox. Romańska Aerlox występuje w trzech kolorach w technologii Lumino oraz 4 kolorach w technologii Cisar.