Aktualności

Kenia zdobyta!

piątek 06, marzec 2015

Niesamowite przeżycia, widoki zapierające dech w piersiach i oczywiście najlepsi współtowarzysze wyprawy – tak na gorąco podsumowują wyjazd do Kenii SUPERDEKARZE – zwycięzcy „MISJI SPECJALNEJ 2014”.

Na prawdziwie męską wyprawę na Safari wyjechała 12-osobowa drużyna Gryfroofersów, która zwyciężyła w pierwszej edycji „MISJI SPECJALNEJ 2014”. W ciągu 8 dni zwiedziła ona m.in. Nairobi, Mombasę oraz Park Narodowy Tsavo Vest z rezerwatem Taita Hills. – Gdy przyjechaliśmy na Safari, czekało nas prawdziwie królewskie powitanie z regionalną orkiestrą i małym poczęstunkiem. A wszystko przy zachodzie słońca – opisuje Jerzy Orłowski, SUPERDEKARZ. – Mieliśmy też szczęście zobaczyć z bliska wiele dzikich zwierząt tj. lwy, słonie, żyrafy i antylopy. Można powiedzieć, że fotograficzne polowanie mamy „zaliczone” – dodaje.

SUPERDEKARZE przyznają, że tego wyjazdu nie zapomną do końca życia. I choć o dzikiej Afryce wiele można się dowiedzieć z telewizji lub książek, to jednak poznanie jej „na żywo” robi piorunujące wrażenie. Uczestnicy wyjazdu do Afryki już obiecują, że w tym roku jeszcze bardziej się zmobilizują i zrobią wszystko, by zdobyć I nagrodę w „MISJI SPECJALNEJ 2015”. Chcą przeżyć kolejną niezapomnianą, pełną adrenaliny przygodę w gronie SUPERDEKARZY. Życzymy powodzenia!

Więcej informacji na stronie www.superdekarz.pl.