Aktualności

Grupa BMI Polska nagrodzona przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości

czwartek 29, kwiecień 2021

Z przyjemnością informujemy, że grupa BMI Polska otrzymała nagrodę Najaktywniejszej Firmy w ramach 17. Edycji Dnia Przedsiębiorczości, organizowanego przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości pod honorowym patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Dla firmy to był zaszczyt i wielka przyjemność gościć w opolskim biurze młodzież i dzielić się wiedzą i doświadczeniami. Cieszymy się, że aktywność i zaangażowanie pracowników BMI Polska zostało docenione i nagrodzone.

„Decyzja o zgłoszeniu do programu nie była trudna. W BMI Polska od lat chętnie dzielimy się wiedzą. Na co dzień z dekarzami a kiedy pojawiają się szczególne okazje, jak np. udział w Dniu Przedsiębiorczości, z młodzieżą. Jesteśmy przekonani, że bezpośrednie spotkania i rozmowy, które odbyliśmy z uczniami będą sprzyjały podejmowaniu przez nich trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej.” - mówi Prezes Grupy BMI, Konrad Machula.

Nagroda dla Najaktywniejszej Firmy przyznawana jest organizacjom, które przyjęły największą liczbę uczniów oraz podjęły współpracę z największą liczbą szkół. Otrzymany przez BMI Polska dyplom i statuetka są wyróżnieniem, ale też motywacją do angażowania się w projekty edukacyjne i dalszego dzielnia się tym co mamy w firmie najlepsze – wiedzą i doświadczeniem.