SuperDekarz 2011

Program i portal WWW.superdekarz.pl działa od maja 2009, skupiając setki dekarzy z całej Polski. Poprzez udział w programie dekarze mogą doskonalić zarówno swoje umiejętności praktyczne, jak i te związane z prowadzeniem własnej firmy. Rywalizują też o tytuł i statuetkę SUPERDEKARZA regionu i SUPERDEKARZA roku oraz jedno ze stu miejsc na wielkiej Gali Finałowej, bo znaleźć się w gronie Superdekarzy, to dołączyć do wyjątkowej dekarskiej elity. To podczas tej uroczystości przyznawane są statuetki SUPERDEKARZA.

Zarejestrowani na portalu dekarze najszybciej dowiadują się o nowościach rynkowych marki Braas (patrona programu), mogą też uczestniczyć w specjalnie dla nich przygotowanych promocjach. Mają również możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń od strony praktycznej. SUPERDEKARZ, poza wymiarem zawodowym, to również forma zabawy w duchu społecznościowym – okazja do zdobycia wielu atrakcyjnych nagród, jak choćby bilety na mecze UEFA EURO 2012.

Z roku na rok program Superdekarz cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W zakończonej w grudniu III edycji wzięła udział rekordowa liczba osób – prawie 900. Dla porównania, w pierwszej edycji z 2009 roku było o połowę mniej.

Program Superdekarz to nie tylko rywalizacja o największą liczbę punktów, ale także dostęp do branżowych informacji, nowości technologicznych oraz szkoleń. W ubiegłym roku uczestnicy programu mogli wziąć udział w cyklu specjalistycznych szkoleń dotyczących systemów solarnych oraz izolacji nakrokwiowych. – Bycie w gronie najlepszych wymaga nieustannego doskonalenia zawodowego. Coraz większe zainteresowanie rynku systemami solarnymi wywołało konieczność wyszkolenia dekarzy w tym zakresie – mówi Łukasz Grzywacz, Manager Produktu Systemy Solarne Braas. – Podczas naszych spotkań uczyliśmy dekarzy, jak montować systemy solarne oraz jak dobrać odpowiednie, efektywne elementy systemu, aby spełniał oczekiwania inwestora i przynosił oszczędności w zużyciu energii – dodaje.

Platformą do komunikacji z dekarzami jest strona www.Superdekarz.pl, która pełni również funkcję przewodnika dla inwestorów, jak znaleźć najlepszych dekarzy w regionie.

Więcej zdjęć z gali