Monier na Międzynarodowych Targach Budma 2008

Stoisko Braas i RuppCeramika

Międzynarodowe Targi Poznańskie Budma są najbardziej prestiżową imprezą wystawienniczą dla firm naszej branży, dlatego zawsze jesteśmy tam obecni.
W czasie tegorocznej ich edycji, w dniach 22 - 25 stycznia, po raz pierwszy wystąpiliśmy jako firma pod logo Monier, nadal jednak prezentując nasze produkty zgodnie z logo ich marki – Braas i RuppCeramika.

Najlepsze stoisko!
Jury Targów, które przyznały nam - już po raz czwarty z rzędu! - nagrodę ACANTHUS AUREUS " - za stoisko najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketinowej firmy na Targach".

Dekarze polecają produkty Braas!

Marka Braas otrzymała tytuł „Budowlanej Marki Roku 2007”. Firmy wykonawcze przyznały jej najwięcej punktów we wszystkich podkategoriach, tj. za najwyższą jakość, najlepszą relację ceny do jakości oraz najczęściej stosowaną.

Zdobyty tytuł dostarcza nam szczególnej satysfakcji przede wszystkim dlatego, że został przyznany właśnie przez dekarzy. To profesjonaliści, którzy – jak nikt inny – mogą ocenić jakość produktów dachowych w praktyce. Taka ocena to dla klientów wiarygodna wykładnia.

Konferencja prasowa Monier

Głównym powodem jej zwołania była zmiana właściciela i nazwy naszej firmy. Wysoka frekwencja wśród przybyłych dziennikarzy i poziom dyskusji świadczą o bardzo dużym zainteresowaniu obecnym rynkiem budowlanym w Polsce, polityką naszej firmy, jej wynikami i planami na przyszłość. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa obecność i zaangażowanie!

Dekarze na Targach

Barwny i huczny pochód uczestników VII Kongresu Dekarzy Polskich odwiedzających nasze stoisko to dla nas cenne i bardzo miłe wydarzenie. Jesteśmy dumni ze współpracy z Wami. Życzymy Wam wielu sukcesów w 2008 roku!