Modny kolor 2015 – promocja na dachówki w kolorze czarnym

środa 1, lipiec 2015

Czerń to od kilku lat prawdziwy hit na rynku budowlanym. Monier BRAAS, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadza od 1 lipca promocję „Modny kolor 2015”. Jest to odpowiedź na panujące na rynku trendy i wciąż rosnące zainteresowanie dachami w ciemnych kolorach.

Dachówki to naturalne pokrycie, cenione za swoją trwałość i elegancję. Świetnie sprawdzają się w remontowanych budynkach, ale równie doskonale pasują do nowoczesnych budowli. W przypadku tych drugich, prym wiodą kolory ciemne kontrastowo łączone z jasną elewacją. Tego typu architektura ceniona jest za swój minimalizm, czystość i prostotę form ekspresji. Czerń na dachu to ekskluzywny wybór, który – niczym sukienka „mała czarna” – nigdy nie wychodzi z mody.

Promocja „Modny kolor 2015” trwa od 1 lipca do 31 sierpnia lub do wyczerpania zapasów. Zostały nią objęte wszystkie modele dachówek w wariancie czarnym. Zatem są to czarne betonowe dachówki Teviva, Romańska, Bałtycka, Celtycka, Grecka i Reviva. Promocja „Modny kolor 2015” obejmuje również dachówki ceramiczne: Turmalin i Topas – czarny błyszczący, Rubin i karpiówkę Opal w kolorach czarny błyszczący, czarny brylant i czarny kryształ oraz Smaragd czarny kryształ. Bogactwo kształtów i wariantów czerni to gwarancja sprostania nawet najbardziej wymagającym gustom.

O szczegóły promocji „Modny kolor 2015” należy pytać w punktach handlowych. Adresy dystrybutorów znajdują się na stronie http://www.monier.pl/dystrybutorzy/wyszukaj-dystrybutora.html.