O firmie

Monier Braas Sp. z o.o. wchodzi w skład grupy Braas Monier Building Group – wiodącego producenta i dostawcy w Europie, części Azji i Afryki Południowej w zakresie pokryć dachowych dla dachów spadzistych. Grupa Braas Monier oferuje swoje produkty w ponad 50 krajach, posiada 118 zakładów produkcyjnych i zatrudnia około 7735 osób (dane na dzień 31 grudnia 2015).

Więcej informacji na temat grupy Braas Monier Building Group znajdą Państwo na stronie: www.braas-monier.com/company/key-facts/

Monier Braas Sp. z o.o. to wiodący producent kompletnych systemów dachowych w Polsce. Od ponad 20 lat firma oferuje szeroki asortyment produktów najwyższej jakości, składające się na kompletny system dachowy: dachówki betonowe i ceramiczne, elementy kształtowe dopasowane do konkretnych modeli, zestawy produktów służące do prawidłowego wykończenia dachu od folii wstępnego krycia, izolacji nakrokwiowych, poprzez akcesoria dachowe, systemy rynnowe, po nowoczesne systemy solarne. W efekcie nasi Klienci otrzymują najwyższej jakości kompletny dach zintegrowany nie tylko wizualnie, ale przede wszystkim technologicznie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą